Dashuritë e vjetra nuk vdesin kurrë!

Sipas People, E! dhe portaleve burimeve nga portalet e huaja, supermodelja dhe këngëtari kanë qenë të pandarë gjatë gjithë natës së festivalit. Sipas një burimi i cili ka folur për Mail Online, ata ishin parë duke u puthur në një afterparty në Coachella dhe nuk ndaheshin asnjë moment nga njëri-tjetri.

Advertisement

“Ata ishin tërësisht të fokusuar tek njëri-tjetri. U puthën disa herë dhe më pas Kylie dhe Kendall Jenner iu bashkuan tavolinës së tyre’’. Fansat kanë spekuluar se kënga e re e The Weeknd, Wasted Time, i dedikohet Bella-s.

Çifti ishin ndarë dikur në vitin 2016-të pas dy vjetësh lidhje.