Pavarësisht viteve, Robert Ndrenika do të mbetet gjithmonë aktori i preferuar i shumë shqiptarëve.

Një ndër personat që ndjejnë këtë respekt dhe dashuri për aktorin është edhe moderatorja e emisionit “Fun Day”, Fatma Methasani.

Advertisement

“Endrra u bë realitet! Artisiti im i preferuar në botë! Po vdisja për një foto të tillë!”,- përfundon moderatorja.