Miram Cani ndryshon look, duket kaq e bukur me flokë të shkurtër (Foto)

Tendenca e flokëve të shkurtër nuk ka lënë pa prekur dhe të bukurën, Miriam Cani.

Ajo nuk ka guxuar shpesh të eksperimentojë me look-un e saj, por mesa duket këtë herë kishte ardhur vërtetë koha për ndryshim.

Advertisement

Ajo ka shkurtuar gradualisht flokët e saj të gjatë, duke na habitur të gjithëve. Por, duhet ta pranojmë që i shkojnë jashtëzakonisht shumë.

?

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on