Miley Cyrus shkon pa reçipeta dhe pa të brendshme në Met Gala (Foto)

Miley Cyrus shkoi në Met Gala dhe mëkatoi!

Met Gala sivjet kishte një temë katolike, “Heavenly Bodies” dhe shumica e yjeve që parakaluan në tapetin e kuq kishin zgjedhur diçka “hyjnore” për të veshur. Të gjithë, përveç Miley Cyrus.

Advertisement

Këngëtarja 25-vjeçare zgjodhi një fustan të zi që deri diku nuk kishte shumë lidhje me temën, me një të çarë të madhe mbrapa deri në fund të kurrizit.

Miley kishte zgjedhur gjithashtu të mos vishte as reçipeta dhe as të brendshme poshtë fustanit nga Stella McCartney.