Më seksi se kurrë, Dua Lipa feston me fansat suksesin e rradhës

Dua Lipa ka festuar me fansat suksesin e saj të rradhës në Instagram.

Ajo ka arritur plot 8 milionë followers dhe për këtë ka falenderuar ndjekësit e saj me një foto super seksi, krah të cilës ka shkruar: 8 MILION ndjekës ëoëeeee!! Tani kam një lekurë të pastër, shikim të qartë dhe gjinjë në formë koni!! Ju dua shumë! Përtej shakave, ju dua vërtetë. Faleminderit!

Për momentin, Dua ndodhet në Melburne të Australisë, ku po bën turnin e rradhës muzikor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.