Marina na ka thënë “mirëmëngjes” me një foto shumë të ëmbël.

Moderatorja simpatike ka treguar edhe herë tjetër se në shtëpi nuk jeton vetëm me Getoarin por edhe me mace. Edhe këtë mëngjes, ajo ka postuar një foto të ëmbël të dy maceve të saj, por ka një ankesë për njërin prej tyre. “Mirmengjesi nga Karrota dhe nga ky maçoku që nuk e le rehat”, shkruan ajo me shaka.

Advertisement