Mamaja e Ledrit është mërzitur dhe kërkon ndihmën tuaj (Foto)

Mamaja e reperit nga Ledri Vula nuk është e panjohur për publikun, pasi ajo është moderatorja e emisionit të gatimit “Dicka Po Zihet-Me Xherin” në RTV 21.

Xheraldina Vula së fundmi është a angazhuar si pjesë e jurisë në “MasterChef Albania Junior”. Por, diçka e ka mërzitur shumë këtë herë, pasi macja e shtëpisë është larguar prej dy ditësh dhe ende nuk po gjendet. Familja është ende në kërkim dhe ofron shpërblim për atë që e gjen.

Advertisement