Eneda Tarifa po punon për këngën e re dhe po ja shkruan kjo shoqje…

Dy këngëtaret e kanë treguar shpesh që janë mjaft shoqe dhe që e ndihmojnë njëra-tjetrën kur kanë nevoj.

Mesa duket këtë herë ka qenë Eneda Tarifa ajo që ka kërkuar “ndihme” nga Rovena Dilo për t’i shkruar një tekst kënge.

Advertisement

Ka qenë Rovena e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto duke shkruar një tekst kënge dhe krahas saj ka shkruar: “Mirëmëngjesi ! Kur kafja të vjen gjithë dashuri dhe kjo është pikërisht ajo që të duhet, sepse vargjet duan frymëzim dhe Enedës i duhet sa më shpejt teksti i këngës së re!”