Maluma habitet me çmendurinë që ka bërë fansja për të (Foto)

Maluma është padyshim nga nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit të muzkës latine në botë.

Dhe sigurisht që fansat e këngëtarit janë të shumtë, sidomos fanset, vajza. kemi parë shpesh fansa që bëjnë çmenduri pvr idhujt e tyre, por këtë që ka bërë fansja e Maluma-s nuk e kishim parë deri tani. Mesa duket as vetë këngëtari nuk ka parë diçka të tillë më parë, pasi ai e ka publikuar në Instastory foton e një dore vajze, thonjtë e së cilës janë me foton e këngëtarit latin dhe ai e ka shoqëruar atë me nje emoji që shpreh habi.

Advertisement