Luana Vjollca “single”!

“ Nuk jam single më. Natën “, është mbishkrimi i fotos, e që padyshim “vendin” e maces do ta dëshironin shumë meshkuj.

Prezantuesja nga Shqipëria, çdo herë deklarohet se është “single” dhe se është në kërkim të princit të saj.
Vjollca përmes rrjetit social Instagram ka postuar një foto ku shihet edhe macja e shtrirë në krahët e saj.

10848175_1496990753923038_2036560495_n[quote_box_center]“ Nuk jam single më. Natën “, është mbishkrimi i fotos, e që padyshim “vendin” e maces do ta dëshironin shumë meshkuj.
Luana së fundmi po merret edhe me muzikë, ku tashmë ka lansuar dy këngë solo dhe një me bashkëpunim me Blunt & Real.[/quote_box_center]