Loredana, e dashura e Mozzik, sjell klipin e “Sonnenbrille” (Video)

Loredana Zefi, e njohur për publikun deri më tani si e dashura e Mozzik, tashmë s’do të cilësohet thjesht me aq.

22-vjeçarja ka publikuar këngën e saj të parë “Sonnenbrille” në gjuhën gjermane (ashtu siç pritej)
së bashku me Miksu & Ma cloud.

Advertisement

Në klipin e këngës shfaqet Mozzik duke mbajtur një tigër të bardhë. Kujtojmë gjithashtu se dhe Loredana ka qenë pjesë e klipit “Madam” të reperit kosovar.