Çaste të ëmbla…

Reperi i njohur Ledri Vula ka befasuar një vajzë të vogël, e cila festonte ditëlindjen.

Advertisement

Përmes një postimi në instastory, Vula duket se është në një qendër tregëtare dhe e ka në dorë një dhuratë në një kuti ngjyrë rozë. Menjëherë pas kësaj, ai ndodhet në shtëpinë e Hanës së vogël për të festuar ditëlindjen e saj.

Nuk e dimë me saktësi nëse vogëlushja mund të jetë një fanse e tij, ose pjesë e familjes, por një gjë është e sigurt…Ledri i bën edhe fëmijët të lumtur!