Ledri dhe Buta sërish bashkë, publikojnë “Merri Merri” (Video)

Pas suksesit të bashkëpunimit për këngën “Mbi Re”, Ledri dhe Buta janë bashkuar sërish dhe kanë sjellë një tjetër këngë, e cila mban titullin “Merri Merri”.

Teksti është shkruar nga vetë reperët dhe duket se dhe ky bashkëpunim do të ketë shumë sukses

Advertisement

Klipi për këtë këngë është xhiruar në Amerikë dhe është shumë i realizuar.