Lady Gaga anulon koncertet, shkak gjendja shëndetësore

Lady Gaga i ka anuluar koncertet. Këngëtarja Lady Gaga i ka anuluar të gjitha koncertet për shkak të një sëmundje.

Ajo përmes një postimi njoftoi se po vuan nga një infeksion i sinusit dhe bronkitit. “Unë jam aq e dërrmuar dhe nuk mund të performoj sonte për aq shumë njerëz që udhëtuan për të ardhur të më shohin,” shkroi ajo mbi një foto të vetes ku shihej duke marrë një serum.

Advertisement

“Unë kam një infeksion të sinusit dhe bronkitit dhe ndjehem shumë e sëmurë dhe e trishtuar që nuk do të jem aty me juve sot”, ishte shkrimi i këngëtares.

/Top Channel/