fbpx

Tag: LADY GAGA

Lady Gaga thyen heshtjen për R Kellyn

Lady Gaga ka kërkuar falje publike se ka bashkëpunuar me këngëtarin e RnB R Kelly, ndërsa u zotua se do të largojë nga kanalet...

Lady Gaga, dasmë 5 milionë euro në Venecia

Nëse viti 2018 ishte vit ‘I artë’ për Lady Gaga, falë filmit në të cilin interpretonte dhe mbante titullin “A star is born”, 2019a...

Meghan Markle pjesë e listës së ”Vogue” të të veshurave më...

Ajo është fermra më e diskutuar e këtij viti dhe Meghan Markle vazhdon të mbretërojë fuqishëm duke qenë pjesë e listës së 10 femrave...

Lady Gaga nuk ka kohë të martohet…ka shumë angazhime

Lady Gaga ka qenë e zënë gjatë muajve të fundit me promovimin e “A Star Was Born”...

Lady Gaga nominohet për trofeun kinematografik “Golden Globe”

Pasi pushtoi botën e muzikës, Lady Gaga synon të bëhet edhe mbretëresha e ekranit të madh. Këngëtarja në fakt është nominuar në ”Golden Globe”...

Ariana Grande përzgjidhet Gruaja e Vitit

Këngëtarja Ariana Grande do të marrë çmimin në edicionin e 13-të të “Gruas në Muzikë” që do të organizohet nga ky medium më 6...

Lady Gaga dhe Bradley Cooper emocionojnë me “Shallow”

Lady Gaga publikoi një nga kolonat zanore të filmit "A Star Is Born". Cilën? Atë që titutllohet "Shallow", në bashkëpunim me aktorin Bradley Cooper. E...

Lady Gaga tregon si i ndikojnë ende ngacmimet seksuale të së...

Për kopertinën e muajit tetor, revista Vogue ka përzgjedhur këngëtaren dhe aktoren me filmin e saj të parë "A Star Is Born", Lady Gaga. Ajo...
Advertisement

Recent Posts