fbpx

Tag: LADY GAGA

Lady Gaga hedh poshtë fjalët për lidhje, reagon për herë të...

Pas performancës së Lady Gaga dhe Bradley Cooper në ndarjen e çmimeve ‘Oscar’ të gjithë fansat mendojnë se mes tyre ka shumë kimi. Ata...

“Beqarja” Lady Gaga, për pak sa nuk puthet me Bradley Cooper...

E pamundur t’u shpëtonte bliceve të kamerave, e sigurisht që thashethemet vetëm sa kanë nisur. Lady Gaga dhe Bradley Cooper dhanë një performancë të jashtëzakonshme...

“Oscars”, natë e magjishme dhe e befasishme. Triumfon filmi “Green Book”

Ceremonia e 91-të e çmimeve të Akademisë së Arteve të Filmit dhe Shkencës është mbajtur në teatrin “Dolby” në Hollywood, prej orës 02:00 të...

Statujat e Oscar vijnë me figurën e Lady Gaga dhe Olivia...

Oscar 2019 gjithmonë më femërore. Vijnë ‘Osc-her’ statujat prej ari të modeluara si dy kandidaturat dhe super favoritet e Oscar 2019, artistet Olivia Colman...

Lady Gaga sapo bëri një tatuazh gjigand në shpinë inspiruar nga...

‘Shën Valentini’ i Lady Gaga-s ishte pak ndryshe nga të tjerët. Ajo dhe aktori Bradley Cooper, si protagonistë të filmit ‘A Star Is Born’,...

Grammy Awards 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në Tapetin e Kuq

Të dielën mbrëma, 10 shkurt është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy për vitin 2019. Edhe ky edicion i 61-të i Grammy-t bëri...

Lady Gaga dhe Bradley Cooper do të performojnë në Oscars

Lady Gaga dhe Bradley Cooper do performojnë zyrtarisht “Shallow” në 91-vjetorin e Çmimeve të Akademisë. Oskar konfirmoi lajmin ku shkruan, “Cooper. Gaga. ‘Shallow’. Oscars.”...

Lady Gaga thyen heshtjen për R Kellyn

Lady Gaga ka kërkuar falje publike se ka bashkëpunuar me këngëtarin e RnB R Kelly, ndërsa u zotua se do të largojë nga kanalet...