Kylie Jenner thyen Instagramin, pozon nudo (Foto)

Duket se Kylie Jenner e meriton plotësisht vendin e parë për foton më seksi të verës! Ylli i programit “Keeping up With the Kardashians”, ka pozuar nudo në një foto që po thyen Instagramin.

Ajo shfaqet plotësisht e zhveshur teksa ka vendosur vetëm një kapele gjigante në kokë.

Kylie ka mbuluar gjoksin me dorë, dhe qëndron këmbë për mbi këmbë për të mos treguar më shumë seç duhet! Deri më tani fotografia ka marrë thuajse 6.5 milionë pëlqime dhe rreth 60 mijë komente.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

/Opinion.al