Kylie Jenner kishte dhuratën më të veçantë për ditëlindjen e Travis Scott (Video)

Travis Scott dhe Kylie Jenner kanë qenë në qendër të vëmendjes që prej ardhjes në jetë të vajzës së tyre, Stormi. Travis ka dje pasur ditëlindjen dhe Kylie e ka surprizuar me një dhuratë shumë të veçantë…

6 Flags for Trav’s Birthday! Happy Birthday Travis ?

A post shared by Kim Kardashian Snapchats ? (@kimkardashiansnap) on

Advertisement

??❤ #travisscott #kyliejenner

A post shared by Kylie Jenner and Travis Scott (@kyandtravis) on


Kylie kishte rezervuar parkun më të madh të lojërave në Kaliforni, “Six Flags Magic Mountain”. I gjithë parku ka qenë vetëm për çiftin dhe miqtë e tyre dhe ata kanë kaluar një ditë ndryshe.

Kylie i ka bërë edhe një tortë të personalizuar të dashurit të saj. Në tortë janë tre personazhe si Kylie, Travis dhe vajza e tyre Stormi duke u argëtuar në lodrat e parkut. Një ide e veçantë dhe mbi të gjitha shumë e bukur.