Hailey Baldwin dhe Bella Hadid janë dy nga modelet më seksi të momentit, njëkohësisht edhe dy mike të ngushta.

Këtë fundjavë dy bukuroshet 21-vjeçare kanë dhuruar një shfaqje të nxehtë me rroba banjo në Miami.

Advertisement

Ish-e dashura e Justin Bieber është fotografuar e ulur sipër Bella-s ndërkohë që ajo ishte shtrirë në shezllon duke buzëqeshur e si për të pozuar para paparacëve. Më pas, Hadid e veshur me bikini ka ekspozuar format e saj mahnitëse.