Ky koment na bën të dyshojmë! Dua Lipa rikthehet me ish të dashurin?! (Foto)

Para disa muajsh këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa I dha fund lidhjes së saj me muzikantin e njohur, Paul Klein.

Nga ana tjetër, në mediat rozë spekulohej se ajo ende kishte ende ndjenja për ish të dashurin, Isaac Careë, duke thënë se mund të ketë qenë pikërisht kjo arsyeja e ndarjes së tyre.

Advertisement

Dhe mesa duket diçka të vërtetë ka në këtë mes, pasi Isaac i ka komentuar asaj në një nga fotot e fundit të publikuara.

“Si tu rritën kaq shpejtë flokët?!”,- i kishte shkruar ai Duas në imazhet e publikuara.

Ndërsa pyetja jonë është: Çne që ky koment i Isaac vjen pikërisht pasi Dua u nda nga Paul? Mos ndoshta do të kemi një ribashkim të çiftit?