Cassie Brown ështe një gazetare, autore, publiciste dhe redaktore kanadeze.

Advertisement

Bukuroshja kanadeze  me siguri  është një nga shkrimtaret më seksi që mund t`iu ketë zërë syri, shkruan “Indeksonline”.

Cassie së fundmi ka publikuar fotografi ku shihet e veshur me një palë rroba banje që i nxjerrin edhe më shumë në pah linjat perfekte të trupit.

Këtë mund ta shihni dhe ta vlerësoni edhe vet nga më poshtë…