Na duhej diçka e tillë këtë të premte me shi…

Ju lutemi, niseni fundjavën tuaj në mënyrën e duhur duke u magjepsur pas kësaj videoje të rrallë të Channing Tatum dhe Jenna Dewan gjatë audicionit për filmin Step Up (filmi që dyshja u dashurua gjatë xhirimeve). Ishte vetë Jenna që ndau këtë video, duke shkruar “Fillimi i kaq shumë gjëra të mrekullueshme në jetën time!”

Advertisement

Sa bukur që duken bashkë…