Kourtney ndahet, Kris fejohet me të dashurin 25 vite më të ri?

Pas zhurmës të madhe për ndarjen e të bijës së saj, Kourtney Kardashian nga modeli Younes Bendjima, Kris Jenner hedh një hap të ri në jetën e saj…

Ajo ishe e ftuar në emisionin “The Late Late Show” me James Corden, ku luajti me moderatorin lojën me ushqime të neveritshme që duhet t’i hash nëse refuzon t’i përgjigjesh një pyetje.

E pyetur nga James nëse ajo dhe i dashuri i saj Corey Gamble janë fejuar, Kris vendosi të hante më mirë bulkth.

Prezantuesi vuri re edhe unazën e shndritshme në dorë, për të cilën Kris tha: “S’është kjo unaza”, duke ulur sytë.

Nga ana tjetër, i dashuri i saj 25 vite më i ri, qëndronte prapa kamerave duke qeshur. Pra, ç’mund t♪7 mendojm♪7 tjetër?
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.