Miku i Adelina Tahirit zbulon emrin e djalit që pritet të vijë në jetë

Para pak ditësh, Adelina Tahiri postoi një tjetër foto nga shtatzënia duke shkruar “Po vjen 97%…”.

Në postimin e saj, mes komenteve të shumta ishte dhe një nga miku i saj, Bertan Asllani, i cili i zbuloi sekretin (ose të paktën kështu duket).

“Djan Carlo po vjen”, shkruan ai. Pikërisht ky mesazh na ka lënë të kuptojmë se Adelina do ta quajë të birin Djan Carlo.

Nëse ju kujtohet, e pyetur nga një ndjekëse në Instagram nëse e kishte vendosur emrin e bebit, Adelina e pohoi duke shkruar shkronjën e parë: “J”. Marrë shkas nga kjo, emri i tij duhet të shqiptohet Jan Karlo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.