Konfirmohen dy banorë të tjerë të “BBV”!

“BBV”, pritet të nisë më 13 janar të vitit që po vjen. Sipas “Kryefjala”, zbulohen edhe dy banorë të tjerë.

Ata janë ish-konkurrenti i “Përputhen” Fation Kuqari dhe moderatorja e “Top Albania Radio” Ksenja Shoshaj.

Advertisement

Ndërkohë banorë të tjerë që janë konfirmuar janë Olsi Bylyku, Graciano Tagani, Alfio Rrotani, Cubi Metkaj, Bardhi, Endrik Beba, La Fazani.

Emra të pakonfirmuar ende që pritet të jenë pjesë e show-t janë Jul Deda, Egli Tako.

Ndërkohë emisionin flitet se do ta drejtojë Ledio Liço dhe jo më Arbana Osmani.

Ledioni ka prezantuar vetëm një nga edicionet e “Big Brother”, ndërkohë edhe Graciano futjen në spektakël e ka për herë të dytë pasi ka marrë pjesë edhe tek “Big Brother 5”.