Pasi pranuan hapur dashurinë mes tyre, tashmë Klea dhe Elgiti janë duke punuar edhe për një projekt muzikor sëbashku…

Moderatorja e njohur Klea Huta po bëhet gati të publikojë këngën e saj më të fundit.

Advertisement

Këtë herë bukuroshja e ekranit ka zbuluar një detaj nga kënga që ndoshta ka të bëjë edhe me emrin: “Nga K…në A, kënga e re,”-shkruan Klea në rrjete sociale.

It’s K to the A … new single ? very sooney … ?✌?

A post shared by Klea Huta •amla• (@kleahuta) on

 Mesa duket, këtë produksion të ri, Klea ia ka besuar dashurisë së jetës së saj, Elgitit. E nuk kishte si të ndodhte ndryshe? Pak momente me parë, ishte vetë Elgiti, i cili publikoi një foto në Story në Instagram duke punuar me këngën e re të Kleas.