Besi dhe Xhensila janë duke kaluar plot aventura në Milano.

Ditën e djeshme komediani “tentoi” të vidhte aparatin e disa turisteve të cilat i kërkuan t’iu bënte një foto, kurse sot situata bëhet edhe më qesharake.

Advertisement

Teksa ishte duke ecur në një qendër tregëtare i ngarkuar me çanta, befas pengohet dhe bie duke i bërë të gjithë të kthejnë kokat të alarmuar. Një zonjë madje çohet edhe në këmbë…

“O si u ka çu nkom ajo e shkreta perballe majtas. Hahahaahahah”, shkruan ai në postimin e fundit në Instagram, duke na bërë të gjithëve mos i ndalim të qeshurat.

O si u ka çu nkom ajo e shkreta perballe majtas. Hahahaahahah. @matiastravel

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on