Klea dhe Elgiti festojnë përvjetorin

Një nga çiftet më të dashur për publikun feston sot 2-vjetorin e dashurisë së tyre.

Nëpërmjet një fotografie të postuar në Instagram, Elgiti ka vendosur në përshkrim vetëm numrin “2” dhe lumturia në fytyrat e tyre e shpreh më së miri dashurinë e madhe. Fotoja me siguri duhet të jetë shkrepur në Miami Beach, kur ata pak kohë më parë vizituan Amerikën.

View this post on Instagram

2

A post shared by G I T I ® (@elgitdoda) on

Kujtojmë se Klea dhe Elgiti i kanë bërë njëri-tjetrit dedikime të përjetshme në trup, me anë të tatuazheve që mbajnë në duart e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.