Që nga kritikat e vitit të kaluar për celulitin e saj, Kim punësoi një trajner personal dhe nisi një stërvitje intensive në palestër…

Ylli i KUWTK, tashmë në moshën 37-vjeçare, ka treguar rezultatet e saj impenjative në palestër, por edhe të dietave të saj.

Advertisement

Ajo është fotografuar së fundmi në ishujt Turks dhe Caicos, një vend përrallor ku po kalon pushimet.

Morning

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 Eh ç’të themi tani… veshur me rrobabanjo ngjyrë rozë, ajo po duket më në formë se kurrë.