Kim ka diçka për të thënë për lindjen e Khloe Kardashian

Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian solli mjaft trazira në rrjetet sociale dhe mediat rozë, ndërsa nga famija Kardashian/Jenner, nuk ka dalë ende asnjë deklaratë lidhur me këtë çështje.

Megjithatë, Kim Kardashian ka shkruar në Twitter se është shumë e lumtur që Khloe i ka dhënë jetë fëmijës së saj të parë këtë të enjte, duke shtuar se ajo është shumë e bukur dhe e mrekullueshme.

Advertisement

“Jam shumë e lumtur për ty. Vajza është shumë e bukur. Ti je shumë e fortë, e ke bërë të duket gjithë ky proces shumë i lehtë. me zor pres që vajzat tona të rriten si shoqe të ngushta, njësoj si ne”,- ka shkruar Kim në postimin e parë në Twitter.