Khloe Kardashian pozon topless dhe pse 8 muajshe shtatzënë (Foto)

Pas lindjes së Kylie Jenner, vëmendja e mediave ka kaluar te motra e saj, Khloe Kardashian, e cila është është afërsisht në muajin e nëntë të shtatzënisë.

Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë, e cila do të jetë vajzë. Megjithatë, shtatzënia nuk e pengon bukuroshen 33-vjeçaren të realizojë disa foto mjaft seksi.
Të mërkurën e dashura e yllit të basketbollit, Tristan Thompson ka prezantuar linjën e saj të re për nënat Good Mama, në rrjetet sociale. Ajo ka pozuar topless me një palë xhinse për gra shtatzënë me barkun e rrumbullakosur.

Advertisement

Ajo pritet të lindë në më pak se tre javë dhe duket rrëzëllitëse teksa mbulon me duar kraharorin, ku bie në sy dhe unaza e diamantit.