Mbesa e Nishanit një tifoze e zjarrtë e Juventus (FOTO)

Mbesa e ish-Presidentit shqiptar Bujar Nishani, Beniada Nishani, në Itali njihet me mbiemrin e nënës së saj, Jakiç. 

Bukuroshja bjonde është rritur në Itali dhe ka qenë pjesë e emisionit të famshëm “Le Iene”. Përtej Adriatikut ka kultivuar edhe pasionin e saj për Juventusin, që e ka treguar edhe në një set fotografik të revistës “GQ”.

Advertisement