Këta janë reperët me të cilët ka bashkëpunuar Buta në ‘Mixtape-in’ e ri

Reperi, Buta prej kohësh ka paralajmëruar projektin e madh.

Sonte pas mesnatës, ai do të publikojë ‘mixtapen’, “Vjeshtë, Dimër”, që përmbanë dhjetë këngë, ku përfshihen edhe bashkëpunimet me emra të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Në këtë mixtape, Buta ka edhe disa mysafirë, me të cilët ka sjellë duete. Ledri, Gjiko, Qëndresa, Singullari janë vetëm disa prej tyre.

Presim deri në lansimin e tyre që besohet se këto projekte do të mirëpriten nga publiku dhe fansat e tij. /Lajmi/