Kënga e Botërorit 2018, Noizy ka dy fjalë për Era Istrefin (Foto)

Tashmë është konfirmuar lajmi se Era Istrefi do këndojë himnin e Botërorit 2018.

Këngëtarja shqiptare do të këndojë krah dy emrave të tjerë të njihur të muzikës, Nicky jam dhe Wil Smith. Kjo do të shënojë edhe rikthimin e aktorit Smith në muzikë. Kënga titullohet “One life to live. Live it up” dhe do të publikohet nesër. Era ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërm dhe kolegë.

Advertisement

Mes tyre është edhe Noizy ai që e mbështet kënëgtaren. Ai postoi një foto të Erës shkëputur nga paraqitja e saj në klipin e kënëgs dhe krah saj shkruan: “Good day. World Cup 2018”. I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Erës e cila i komenton: “Lalii, nesër do kërcejmë”.