Ata sapo konfirmuan të gjitha spekulimet mbi një rikthim të mundshëm së bashku.

Bëhet fjalë për çiftin Katy Perry dhe Orlando Bloom, të cilët jo më pak se javën e shkuar, janë parë duke u puthur e përkedhelur në një koncert të Ed Sheeran.

Advertisement

Related image

Katy Perry më në fund ka treguar se ç’po ndodh vërtet mes saj dhe Orlando Bloom, me të cilin u nda vetëm gjashtë muaj më parë./radionrg.al/

Image result for katy perry and orlando bloom latest news

“Epo, e di, mendoj se njerëzit hyjnë e dalin nga jeta jote. Është mirë t’i mbash ata që do rreth vetes,” shpjegon 23-vjeçarja për Page Six, duke lënë vend për dyshim se edhe pse dalin bashkë, nuk mund t’i quajmë një çift të mirëfilltë.