Jo thjesht ndryshim në look, Enca tregon çfarë i ndodhi më pas (Foto)

Ditën e djeshme Enca bëri një ndryshim në pamjen e saj, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Mesa duket lyerja e flokëve nuk solli vetëm ndryshim në look te Enca, por edhe në punë. Me një postim në Instastory, këngëtarja ka treguar se ndryshimi i flokëve e ka frymëzuar dhe i ka dhënë energji.

Advertisement

“Kam shkruar dy hite të reja sot, këto flokët e reja po më sjellin shumë energji”,- ka shkruar Enca.