Gigi Hadid shkëlqen në kopertinën e “Vogue Japan” (Foto)

Gigi Hadid ka ditur gjithmonë se si të shkëlqejë në çdo set fotografik… dhe për këtë herë mund të themi pa asnjë dyshim të njëjtën gjë.

Supermodelja ka pozuar për “Vogue Japan” dhe këtë e ka treguar vetë nëpërmjet disa fotove në Instagram, ku ka zbuluar se ajo do të jetë në kopertinën e revistës prestigjoze në qersho.

Advertisement

Fotot janë komentuar si unike, ku fokusi i vecantë është të veshja e saj me shumë stil të veçantë.

Ndërkohë po ju lëmë të shijoni bukurinë e Gigi Hadid…