Që prej shkurtit të vitit të kaluar, këngëtarja Jennifer Lopez, po përjeton një histori dashurie me bejsbollistin, Alex Rodriguez.

Dhe duket se gjërat mes çiftit të famshëm po shkojnë mjaft mirë, pasi dashuria mes tyre vijon të jetë mjaft e zjarrtë. Lopez dhe Rodriguez kanë qenë së bashku në një ndeshje basketbolli në Miami, por duket se vëmendja e tyre ka qenë diku tjetër, tek shkëmbimi i puthjeve me njëri-tjetrin.

Advertisement

Përveç puthjeve, çifti ka realizuar edhe selfie me njëri-tjetrin, duke “vjedhur” kështu vëmendjen e të pranishmëve në stadium.