Përveç miqësisë 18-vjeçare, ato vijnë gjithmonë si paketë dyshe në spektakle të ndryshme televizive, duke garantuar sukses.

Por ditën e sotme, regjisorja Vera Grabocka feston ditëlindjen e 67-të, dhe nxënësja e saj e preferuar nuk e ka kursyer një urim me hiperbola.

Advertisement

“Bibla e Profesionit dhe Televizionit @veragrabocka E kam lexuar dhe mesuar mire! Grazie Prof!
Je nje legjende, je nje grua shume e madhe, por je vertete edhe nje Peter Pan qe nuk do rritesh asnjehere! Gezuar 10 Vjetorin?
E di qe jam edhe nje nder studentet qe ke dashur me shume… #18vitebashke”, shkruan moderatorja plot dashuri.