Kim Kardashian fiton miliona duke promovuar produkte të ndryshme në rrjetet e saj sociale.

Por këtë herë Kim u bë qendra e kritikave… Ylli 37-vjeçar pozoi në kuzhinë e veshur vetëm me të brendshme të bardha dhe duke pirë një gotë qumësht, por syri i ndjekësve u përqëndrua në një tjetër detaj. Të gjithë nisën ta kritikonin për kuzhinën të cilën e krahasuan me atë të një burgu dhe të pistë.

Advertisement

#ad Little update for you guys. I’m on Day 9 of my Shake It Baby program from @flattummyco and I’m actually feeling so good. We had a massive Christmas this year and between my Mom’s party, Christmas and New Years… I felt like it was impossible to fit in my regular work outs and eat healthy. But this program is giving me a kick in the right direction that I need. These meal replacement shakes are so good and it’s helping me get my tummy back to flat in the new year. The results I’m seeing and feeling are amazing and I’m so excited for the next few weeks. Because they’re all about getting women back on track… they’ve got a 20% off sale going on right now if you want to start 2018 off right… trust me, you’re going to want to check them out.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 “Je në një kuzhinë burgu? Duket kaq e pistë!”, i shkruan dikush.