Pas Milanos vjen Java e Modës në Paris.

Sigurisht që ndër njerëzit me influencë në fushën e modës nuk mund të mungonte dhe  blogerja Armina Mevlani. Teksa ishte duke shijuar shfaqjen e Redemption, pati rastin të takonte një ndër ish-anëtaret e grupit Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger.

Advertisement

Kjo e fundit pas shfaqjes, përshendeti dhe puthi shqiptarët me mjaft ëmbëlsi.