J.Lo & Pitbull – “Live It Up”

Pas super hiteve “On the Floor” dhe “Dance Again”, Jennifer Lopez ka publikuar singëllin e saj të ri “Live It Up” sërish në bashkëpunim me Pitbull dhe producentin RedOne.

 Ky singëll është publikimi i parë nga albumi i ri i artistes 43 vjeçare. J.Lo me siguri do t’a performojë atë në finalen e AMERICAN IDOL më 16 Maj dhe më 19 Maj në Billboard Music Awards. Ja tek e keni bashkëpunimin e ri dhe vendosni vetë se cili nga këta të tre është më i bukuri:

[youtube=http://youtu.be/JmAW1h7j9CM7showinfo=0&rel=0]