Ish-fituesi i ‘Big Brother’ zbulon komplotin e produksionit ndaj Luizit!

Këngëtari Luiz Ejlli prej hyrjes në ‘Big Brother VIP’ është bërë kryefjalë e të gjitha mediave shqiptare, dhe ka fituar një përkrahje jashtëzakonisht të madhe edhe te publiku.

Ai tashmë ka krijuar një popullaritet të jashtëzakonshëm dhe publiku thuajse janë të gjithë dakord se Luizi duhet të jetë fituesi.

Advertisement

Megjithatë ka disa prej tyre që dyshojnë, jo në Luizin, por në produksionin se po i bën “komplot” këngëtarit dhe se po e luftojnë atë.

Ish-fituesi i ‘Big Brother 3’, Jetmir Salaj ka publikuar një foto ku thotë se Olta është shoqe me Xhemi Shehu dhe kjo e fundit me Arbana Osmanin.

“Gjykoni vet sa interesat personale dominojnë mbi interesin publik”, ka shkruar ndër të tjera ai.

Shiko postimin e plotë: