“Ju duket normale?” 

Nëse je një person publik dhe ke shumë ndjekës në Instagram, me siguri do të gjesh në inbox mesazhe nga më të çuditshmet.

Advertisement

Diçka e tillë i ka ndodhur këngëtares Eni Koçi, ku ka treguar përmes postimit në Instastory, mesazhet nga një ndjekës, i cili i rikujton vdekjen…

“Ju duket normale?…Më kapi syri një mesazh dhe mu duk vetja në film horror. Të gjithë do vdesim një ditë po nuk e kuptoj se përse ky njeriu vazhdon të ma rikujtoj këtë gjë. Uroj që njerëzit pozitiv të nga rrethojnë sa më shumë në jetë.” ka shkruar Eni duke u përpjekur ta kalojë situatën lehtë.