Rezarta Shkurta ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto të të veçantë të vogëlushes së saj me stërgjyshen.

Në foton e shpërndarë Hera është në prehrin e Nexhmijes dhe krah fotos nusja e nipit të Enever Hoxhës, ka shkruar një dedikim të mbushur me shumë dashuri për bashkëshorten e diktatorit.

Advertisement

“Ne e kemi shumë xhanë nëna Mian, edhe pse ja marim të gjitha stilolapsat ku ajo çdo ditë shkruan dhe hedh kujtimet e saj me gjyshin e madh @herahoxha.al #Family”,– ka shkruar Rezarta në postimin e saj të cilin e ka shoqëruar me zemër.