Gjergj Kaçinari poston foto të Oriolës para se të bëhej “diva”

Oriola Marashi është padyshim një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar.

Çdo foto që ajo poston në Instagram arrin që të marrë vëmendje nga të gjithë fansat, duke e kthyer në një nga personazhet më të komentuar të rrjetit. Fotot e saj janë thuajse perfekte, por shoqëria e saj e vjetër duket se nuk i kushton dhe aq shumë rëndësi atij perfeksioni që kërkon modelja.
Ka qenë pikërisht kantautori Gjergj Kaçinari që ka postuar dy foto me Oriolën të shkrepura rreth 6 vite më parë, në vitin 2012, krah të cilave ka shkruar: “Oriola Marashi para se të bëhej diva” dhe “Para kredisë part 2, Oriola Marashi kur kuptoi se do të bëhej diva”.

Advertisement


Si ju duket ju? A ka ndryshuar Oriola?