Kylie Jenner e fiksuar pas faqeve të vogëlushes Stormi (Video)

Pas lindjes së Stormit duket se jeta e Kylie Jenner ka ndryshuar shumë.

Ishim mësuar që në Intragram të shihnim foto të saj, ndërsa tani postimeve i janë shtuar dhe fotot dhe videot e vogëlushes. E fundit ka qenë një video, ku Kylie tregon fytyrën e bukur të Stormit teksa fle, duke vendosur fokusin te faqet e saj.

Advertisement

20-vjeçarja protagoniste e “Keeping Up With The Kardashians”, krah videos së publikuar shkuan: “Këto faqe”.

Disa javë më parë Kylie Jenner dhe partneri i saj, rreperi Travis Scott, i uruan mirsëardhjen vogëlushes së tyre, Stormi.