Në media ka shumë kohë që përflitet se egziston një lidhje dashurie mes dy këngëtarëve te njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi.

Ata së fundmi lançuan edhe këngën e tyre të re, “Shi bie ne Tirane”. Por çfarë marrëdhënie ka Genci me motrën e Enit, Gretën?

Advertisement

“Motra ime”, shprehet Prelvukaj nëpërmjet një postimi në “Insta Story” ku shihet Greta teksa këndon këngën e tij.