Gazetari guxoi t’i thotë Taylor Swift se duhej të lahej dhe fansat reaguan ashpër (Video)

Këtë fundjavë shumë artistë të famshëm si Liam Payne, Years & Years, 30 Seconds to Mars dhe natyrisht Taylor Swift dhuruan një atmosferë fantastike në skenën e BBC Radio 1.

Advertisement

Pas performancës, ashtu siç isht gjithë djersë, Swift dha një intervistë për gazetarin e BBC, Greg James. Ky i fundit nuk po e mbante dot dhe në bisedë e sipër i tha këngëtares: “Mendoj se tani duhet të shkosh të bësh një dush.”
Taylor (për çudi) nuk u ofendua aspak, madje ia mbështeti mendimin, por fansat e saj jo…

“Nuk mund ta besoj se dikush ka guximin të shkojë t’i thotë Taylor Swift- it të shkojë të lahet në intervistën e saj të parë në 2 vite.”, komentoi një prej tyre.

“Më fal pak? Nuk mund të shkosh t’i thuash Taylor Swift- it se ka nëvojë të bëjë një dush. Si guxon!”, shkroi tjetri.


Kanë të drejtë, apo jo?