Gaz Paja kapet “mat” me të dashurën! Shikoni sa bukur duken bashkë (Foto)

Gaz Paja padyshim është një ndër aktorët më të njohur të humorit në vend, mjafton të kujtoni rolet e tij në “Portokalli” dhe me siguri do të shkriheni së qeshuri.

Aktori foli hapur për lidhjen e re pak muaj më parë i ftuar në “Wake up” ku konfirmoi fjalët e gazetarëve se e dashura e tij është: “Simpatike, e bukura e dheut. Është bjonde, e gjatë, e buzëqeshur, elegante, pozitive, i qeshin syçkat kur shikon Gazin”.

Advertisement

Së fundmi çifti është fotografuar nga “Panorama Plus” në një club të kryeqytetit.

Pasi pamë këto foto dhe ne i konfirmojmë fjalët e bukura që janë thënë për të dashurën e Gazit. Duken shumë bukur bashkë!