Çfarë problemi ka Luana me Rihanna-n që i lë këtë koment? (Foto)

Që në fillimet e saj, Rihanna ka ndikuar tek të rinjtë me stilin e saj, ndërsa sot i drejton ata në linjën e saj të make up-it, “Fenty Beauty”.

Në Instagramin e RiRi-t jemi mësuar të shohim shpesh komente të reperit shqiptar, Noizy, i cili e konsideron atë si “nusen” e tij. Por, nuk na kishte rastisur të lexonim komente nga ndonjë prej vajzave tona të showbizit… deri në momentin që komentoi Luana.

Advertisement

Në një foto të publikuar Instagram, Rihanna shfaqet në super formë, e veshur me një kostum rozë me qendisje ari, një bluzë të bardhë dhe sandale. Mesa duket kombinimi i saj, Luanës i ka pëlqyer, pasi me ironi dhe humor i shkruan: “Ça paske qenë!”.